Titles you rated
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 4.0
2012Rated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
Monster HouseRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0