Titles you rated
UnthinkableRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
AlienRated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 4.0
The NegotiatorRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 4.0
Stand Up GuysRated ★ 4.0
True LiesRated ★ 3.0
The Bank JobRated ★ 4.0
BladeRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.0
ApocalyptoRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 5.0
CrankRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
Demolition ManRated ★ 4.0