Movies
Ratings
196
The HangoverRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 4.5
The TableRated ★ 0.5
Slow VideoRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
How to Steal a DogRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
Romeo + JulietRated ★ 4.5
Step Up RevolutionRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 5.0
BoyhoodRated ★ 1.5
TitanicRated ★ 5.0
PunchRated ★ 3.0