Movies
Ratings
52
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0