Titles you rated
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.5
Culinary Class WarsRated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 0.5
Twin PeaksRated ★ 4.5
Twin PeaksRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 2.5
ARIA The AnimationRated ★ 4.0
Marry My HusbandRated ★ 0.5
Rustic PeriodRated ★ 3.5- NeukkimpyoRated ★ 3.5
Mystic TV: SurpriseRated ★ 3.5- Searching for the Full MoonRated ★ 3.5
- BeybladeRated ★ 3.5
The Magic School BusRated ★ 4.0- Run HanyRated ★ 3.5