Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.0
MinariRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
New NormalRated ★ 2.0
Next SoheeRated ★ 4.0
UpgradeRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 5.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.0