Movies
Ratings
87
Thread of LiesRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
Another FamilyRated ★ 4.0
Children of HeavenRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
As OneRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
The MummyRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 5.0