Titles you rated
Men in Black 3Rated ★ 4.0
CarnageRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0
Gridiron GangRated ★ 3.5
InvincibleRated ★ 3.5
DriveRated ★ 3.5
Someone SpecialRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 2.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0
ChefRated ★ 5.0