Titles you rated
Black PantherRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 2.5
MasterRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 0.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 5.0
SpyRated ★ 4.5
Fabricated CityRated ★ 3.0
Letters to JulietRated ★ 4.5
Phantom DetectiveRated ★ 0.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 0.5
AssassinationRated ★ 2.5
EnchantedRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5