Titles you rated
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 4.5
Ex MachinaRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 3.5
Police StoryRated ★ 4.0
True LiesRated ★ 3.0
Break OutRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 4.5
Before MidnightRated ★ 4.0
The Mask of ZorroRated ★ 3.0
Alien³Rated ★ 3.5
Hello, SchoolgirlRated ★ 4.0