Titles you rated
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 3.5
The Righteous ThiefRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Red Cliff Part IIRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 4.0
Bloody TieRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.5
Perfect GameRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 4.5
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 3.5
HerculesRated ★ 3.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
Monster HouseRated ★ 3.5