Movies
Ratings
266
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 2.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 2.0
8 MileRated ★ 3.5
FarinelliRated ★ 3.5
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 3.5
BraveRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
Naruto Shippuden the Movie: The Will of FireRated ★ 4.0
Naruto the Movie 3: Guardians of the Crescent Moon KingdomRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Hero of KinpokoRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: The Legend Called Buri Buri 3 Minutes ChargeRated ★ 3.0