Titles you rated
Ride Like a GirlRated ★ 3.5
PossessedRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Paddington in PeruRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 4.0- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
84 Charing Cross RoadRated ★ 3.0- PilotRated ★ 2.5
The Dream SongsRated ★ 3.5- WonderlandRated ★ 2.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
BarbarianRated ★ 2.5
TwistersRated ★ 3.0