Movies
Ratings
332
The GiverRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 4.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 1.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Arthur ChristmasRated ★ 2.5
On the RoadRated ★ 2.0
ContagionRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 3.0
School TiesRated ★ 3.5
AcceptedRated ★ 4.0
The CoveRated ★ 3.0- Tears of AfricaRated ★ 2.0
The ClassicRated ★ 2.0
The Divine WeaponRated ★ 1.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 1.0
Penny PinchersRated ★ 1.5
You Are My PetRated ★ 1.0
White: The Melody of the CurseRated ★ 0.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 1.0
War of the ArrowsRated ★ 2.0