Titles you rated
- Men on a MissionRated ★ 0.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 0.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 0.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 0.5- 하얀마음 백구Rated ★ 2.5
- Black Rubber ShoesRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5- Ullabulla BluejjangRated ★ 2.0
The King Dae JoyoungRated ★ 2.0
Secret Love AffairRated ★ 2.0
Dong YiRated ★ 2.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 2.0
Soonpoong ClinicRated ★ 2.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 2.0
Doctor StrangerRated ★ 2.0
Empress KiRated ★ 2.0
All My Love For YouRated ★ 2.0
Queen of HousewivesRated ★ 2.5