Movies
Ratings
39
The Sound of MusicRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
300Rated ★ 1.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 1.0
The Face ReaderRated ★ 1.0
ThorRated ★ 1.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
The Phantom of the OperaRated ★ 2.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
ValkyrieRated ★ 2.0
Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 1.0
Shutter IslandRated ★ 1.0
ClickRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 1.0