Titles you rated
IdentityRated ★ 4.0
Sinbad: Legend of the Seven SeasRated ★ 4.0
Happy Feet TwoRated ★ 5.0
Frozen FeverRated ★ 4.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 5.0
Peter PanRated ★ 3.5
Sleeping BeautyRated ★ 3.0
A Christmas CarolRated ★ 4.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 5.0
CoralineRated ★ 5.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 5.0
MinionsRated ★ 3.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 5.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 5.0