Titles you rated
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
FriendRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 2.0
SilencedRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 4.0
LucyRated ★ 2.0
The TargetRated ★ 3.0