Movies
Ratings
302
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Scary Movie 2Rated ★ 3.0
ContagionRated ★ 2.5
LockoutRated ★ 4.0
[REC]²Rated ★ 3.5
The Taking of Pelham 1 2 3Rated ★ 4.0
Scary Movie 3Rated ★ 3.5
Tabloid TruthRated ★ 4.0
The VowRated ★ 4.0
Officer of the YearRated ★ 4.0
Horror StoriesRated ★ 4.0
Public EnemiesRated ★ 3.0
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 3.5
Upside DownRated ★ 5.0
Too Beautiful to LieRated ★ 2.5
Love NowRated ★ 3.0
Our School E.TRated ★ 2.5
Girl by GirlRated ★ 2.5