Titles you rated
Shin Sung Il Is MissingRated ★ 0.5
Anna KareninaRated ★ 1.0
AvatarRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
HancockRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0