Movies
Ratings
270
AssassinationRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: A Grand Day OutRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 2.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The ClientRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Ender's GameRated ★ 5.0
Another FamilyRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.5
The Nut JobRated ★ 3.5