Titles you rated
The Shape of WaterRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 2.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.5
SunflowerRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0