Series
Ratings
16
BridgertonRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 2.0
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
My NameRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Money Heist season 2Rated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0