Movies
Ratings
160
Naruto the Movie 3: Guardians of the Crescent Moon KingdomRated ★ 4.0
The Woman in BlackRated ★ 4.0
Scary Movie 5Rated ★ 3.5
Two Weddings And a FuneralRated ★ 3.0
Four Weddings and a FuneralRated ★ 3.0
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 3.0
The Blair Witch ProjectRated ★ 3.0
Kill Your DarlingsRated ★ 2.5
Julia's EyesRated ★ 3.0
DinosaurRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 3.5
The Adventures of JinbaoRated ★ 4.0
The Red ShoesRated ★ 3.0
Just Friends?Rated ★ 3.0
Horror StoriesRated ★ 3.5
Scary Movie 3Rated ★ 3.5
Scary Movie 4Rated ★ 3.5
Bloody ReunionRated ★ 3.0
The MissionRated ★ 4.5
Lilo & StitchRated ★ 4.0