Movies
Ratings
33
The WolverineRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Once Upon a Time in China IIIRated ★ 4.0
Snake in the Eagle's ShadowRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 2.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 4.0