Titles you rated
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 1.0
Fantasy TowerRated ★ 2.0
Yeah, That's How It IsRated ★ 1.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 1.0
Kimchi Cheese SmileRated ★ 1.0
Come Back AliveRated ★ 1.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 1.0
Lucky RomanceRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 3.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.0
East of EdenRated ★ 1.5
IRIS 2Rated ★ 1.5- Fairy CommiRated ★ 4.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 5.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.5
Doctor StrangerRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 3.0