Movies
Ratings
328
SplitRated ★ 2.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
We Are BrothersRated ★ 3.0
The TreacherousRated ★ 3.5
Battle RoyaleRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
General's SonRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
MiseryRated ★ 4.5