Movies
Ratings
93
District B13Rated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Tabloid TruthRated ★ 4.0
Venus TalkRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 2.0
TransformersRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 3.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.0
National SecurityRated ★ 4.0
The ExecutionerRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 3.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 2.0
Perfect GameRated ★ 4.0