Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
No More BetsRated ★ 3.0
MantisRated ★ 2.5
Hi.5Rated ★ 2.5
I Just Didn’t Do ItRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Three Thousand Years of LongingRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 0.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
StreamingRated ★ 1.5
SupermanRated ★ 4.5
ONE PIECE FILM REDRated ★ 2.5- One WinRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5