Titles you rated
KarmaRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
New Recruit Season 3Rated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 3.5
Friendly RivalryRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
SignalRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 2.5
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 3.0
Family PlanRated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Frankly SpeakingRated ★ 2.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- The FrogRated ★ 3.0
The Light in Your EyesRated ★ 1.5
Masked Rider Φ'sRated ★ 5.0