Titles you rated
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Space SweepersRated ★ 3.5
Okay! MadamRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0
Jumanji: The Next LevelRated ★ 3.0
AshfallRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Elite SquadRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
DrumlineRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
Starship TroopersRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
12 StrongRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.5