Movies
Ratings
102
Paranormal Activity 4Rated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 5.0
Paradise MurderedRated ★ 3.0
My Scary GirlRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 2.0
About TimeRated ★ 5.0
Love FictionRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Meet the In-LawsRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 2.0
The ClientRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
Seven DaysRated ★ 4.0
Sex Is ZeroRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 1.0
A MuseRated ★ 2.0