Movies
Ratings
158
Batman BeginsRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
BurningRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 3.5
Letters to JulietRated ★ 2.5
Notting HillRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
Primal FearRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0