Titles you rated
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
SaltRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
HancockRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 5.0