Movies
Ratings
31
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
GravityRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0