Titles you rated
TRON: LegacyRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 4.5
Running ManRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
Suspect XRated ★ 5.0
NoahRated ★ 3.5
The TargetRated ★ 5.0
The Fatal EncounterRated ★ 5.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 5.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 5.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 3.0
BattleshipRated ★ 3.0
Best ChefRated ★ 4.0
FluRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0