Movies
Ratings
30
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0