Movies
Ratings
47
The Face ReaderRated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 5.0
R.I.P.D.Rated ★ 4.0
Act of ValorRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
Captain PhillipsRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 5.0
ChampRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 3.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Broken ArrowRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
Between Love and HateRated ★ 3.0
Blind DetectiveRated ★ 3.0