Titles you rated
My PaparottiRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 1.0
The AttorneyRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
As OneRated ★ 3.0
August RushRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0