Titles you rated
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.5
Marrying the MafiaRated ★ 3.5
Shadowless SwordRated ★ 1.0
Dragon Ball Z: Broly - The Legendary Super SaiyanRated ★ 3.5
Dragon Ball Z: Bojack UnboundRated ★ 3.0
Dragon Ball Z: Fusion RebornRated ★ 3.0
Dragonball EvolutionRated ★ 0.5
Gantz: Perfect AnswerRated ★ 2.0
Last Hero in ChinaRated ★ 3.5
Once Upon a Time in China IIIRated ★ 3.5
GantzRated ★ 2.5
Ju-on: The Curse 2Rated ★ 3.0
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 2.0
RiddickRated ★ 3.0