Movies
Ratings
95
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
300Rated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
Children...Rated ★ 3.0
R-PointRated ★ 4.0
The IllusionistRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
What Happens in VegasRated ★ 3.0
Innocent StepsRated ★ 4.0