Movies
Ratings
373
MetropolisRated ★ 3.5
Sky Captain and the World of TomorrowRated ★ 3.0
The Legend of GingkoRated ★ 3.0
The Brothers GrimmRated ★ 5.0
The Imaginarium of Doctor ParnassusRated ★ 3.5
The Gingko BedRated ★ 4.5
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 4.5
BladeRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
The Bank JobRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 2.0
A Knight's TaleRated ★ 4.0
Kate & LeopoldRated ★ 3.0
Bring It OnRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 4.0
8 WomenRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0