Series
Ratings
511
How Do You Play?Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Goes CampingRated ★ 3.5
Kang's Kitchen 3Rated ★ 5.0
Meteor GardenRated ★ 3.0
Just an ExcuseRated ★ 5.0
Kang's KitchenRated ★ 5.0
Amazing SaturdayRated ★ 5.0
Kamisama Kiss OVARated ★ 5.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 5.0
Youn's StayRated ★ 5.0- Jinny's Kitchen Season 2Rated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0
Jinny's KitchenRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Kamisama Kiss OVARated ★ 5.0
Youth of MayRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0