Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
The Texas Chain Saw MassacreRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 3.0