Titles you rated
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 4.5
All Is LostRated ★ 4.5
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
How to Steal a DogRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 4.5
CapoteRated ★ 4.0
The CroodsRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
Thank You for SmokingRated ★ 4.5
CarnageRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.5