Titles you rated
Carry OnRated ★ 3.5
Our Little SisterRated ★ 3.5
LonglegsRated ★ 3.0
Pretty WomanRated ★ 2.5
Making All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.0
The Strangers: Chapter 1Rated ★ 2.0
No Hard FeelingsRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 3.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.5
WishRated ★ 3.0
Leave the World BehindRated ★ 2.5
A SunRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Missing: The Lucie Blackman CaseRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 4.0