Titles you rated
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
DisobedienceRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
CracksRated ★ 3.5
The Truth BeneathRated ★ 4.5
The HoursRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5
Moonlit WinterRated ★ 4.5
Clouds of Sils MariaRated ★ 4.0
On the Basis of SexRated ★ 3.0
The Miseducation of Cameron PostRated ★ 4.5
The Little HoursRated ★ 3.0
White NightRated ★ 5.0
3 GenerationsRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 0.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 5.0