Titles you rated
Take PointRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.0
The Drug KingRated ★ 1.5
High SocietyRated ★ 1.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Green ZoneRated ★ 3.0
IntentionRated ★ 1.5
VenomRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
What a Man WantsRated ★ 1.5
Seven Years of NightRated ★ 1.5
BelieverRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Tomb RaiderRated ★ 2.5