Movies
Ratings
404
Cars 2Rated ★ 2.0
The Matrix ReloadedRated ★ 2.5
Despicable Me 2Rated ★ 2.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0- Vampire Cop RickyRated ★ 2.5
Knight and DayRated ★ 2.5
Black SwanRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 2.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 2.0
MinionsRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.5
The InternRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
The Good DinosaurRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5