Titles you rated
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
The ContactRated ★ 2.5
Erin BrockovichRated ★ 3.5
ArmageddonRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 2.5
TakenRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
You Are My SunshineRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 3.5
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0